• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

AĞRISPOR’DAN PROVAKATİF PAYLAŞIM; KAZA YAPTILAR TAŞLI SALDIRI DEDİLER

3.Lig temsilcimiz Kırıkkalespor’u 1-0 yenen Ağrıspor, maç içinde ki gerginliği artıracak hareketlere maç sonunda da devam etti. Takımın stada girişte duvara sürterek kaza yapan otobüsleri için yalan paylaşımlar yaptılar.


MAÇI YATARAK BİTİRDİLER 

Kırıkkalespor kendi evinde Ağrıspor’a 1-0 yenilirken, maçta rakip takım futbolcuları özellikle golden sonra maçı germek adına tüm hünerlerini  gösterdiler. İkinci yarı adeta yerde yatarak geçiren Ağrısporlu futbolcular, gerek Kırkkalesporlu futbolcuları gerekse de taraftarları tahrik etmeye çalıştılar. Buna karşılık özellikle taraftarlarımızın sağduyulu davranışı ile takip takım sorumsuz bir şekilde şehrimizden ayrıldı. 

OTOBÜSÜ DUVARA SÜRTTÜ 

Rakip takımın otobüsü ise maç öncesi şoförün hatası nedeniyle stad duvarına sürtünerek stada giriş yaptı. Kaza nedeniyle otobüste hasar meydana gelirken, maç sonrası kulüp yöneticileri Kurıkkalespor Kulüp Başkanı Veli Uça’dan Ağrı’y dönebilmek için yardım istediler. Uça’da bir otobüs ayarlayarak, ücretini de ödeyerek rakip takımı şehrimizden uğurladı. 

OTOBÜS VERDİK

Tüm bunlar yaşanmamış gibi maç sonunda rakip takım yöneticilerinden provakatif açıklamalar yapıldığı gözlendi. Yapılan haberlerde otobüsün kazası,  taşlı-ırkçı saldırı olarak nitelendirilirken, Kırıkkalespor’un araç ayarladığı gündeme getirilmedi. Olayı tamamen saptıran Ağrı medyası da saldırı şeklinde haberler yaparken, haberlerini kulüp yönetiminin açıklamalarına dayandırdılar. 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

94340

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647