• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

KIRIKKALE PROFİLİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Kırıkkalespor’un üst üste aldığı galibiyetler, şehri harekete geçirdi. Modafen maçı sonrası Daltonlar Taraftar GrubuBaşkanı Eray Ünver’in önerisi karşılık buldu ve yüzlerce Kırıkkaleli Facebook profil resmini Kırıkkalespor Amblemi yaptı.


ÜNVER’İN ÖNERİSİ

3.Ligde liderin 6 puan gerisinde 2.sırada bulunan Kırıkkalespor, 2.lig yolunda emin adımlarla ilerliyor. Son olarak Modafen deplasmanında da 3 puanla dönen şimşeklerin başarısı şehri de hareketlendirdi. 1-0’lık Modafen galibiyeti sonrası Daltonlar Taraftar Grubu Başkanı Eray Ünver, tüm Kırıkkalelilere Facebook profil resmini haftaya oynanacak Ağrıspor maçı bitimine kadar Kırıkkalespor Amblemi ile değiştirme çağrısında bulundu. 

 

KİMLER VAR?

Ünver’in çağrısı kısa sürede karşılık buldu ve yüzlerce Kırıkkaleli profil resmini Kırıkkalespor Amblemi yaptı. Profil resmini değiştirenler arasında; CHP Milletvekili Ahmet Önal, KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Guni, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Doğan, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem gibi isimler yer aldı.

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALESPOR’DA İLK TRANSFER ORTA SAHAYA

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE PROFİLİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Haber Yorumları

Yorum Yaz

45138

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647