• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

MHP’NİN ÇAĞRISI DESTEK BULDU ONLARCA ESNAF İNDİRİME GİTTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı milli birlik ve dayanışma kampanyasına Kırıkkale Esnafı’ndan destek geldi. Esnaflar il başkanlığı tarafından dağıtılan indirim afişlerini işyerlerine asarak ürünlerde indirim kararı aldılar.


BAŞTA TEMEL GIDA 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, bir süre önce işletmelerden indirim yapmaları istemiş, MHP Genel Merkezi’de tüm il başkanlıklarına bu konuda çalışma yapmaları talimatını vermişti. MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Kırıkkaleli esnaflara seslenerek temel gıda ürünleri başta olmak üzere tüm ürünlerde indirim yapmaları çağrısında bulunmuştu. 

AFİŞ DAĞITILDI

Kırıkkaleli esnaflar Baloğlu’nun çağrısına kayıtsız kalmadı ve ürünlerinde indirim yapma kararı aldı. İndirim kararı alan onlarca esnaf, İl başkanlığı tarafından  dağıtılan indirim afişlerini işyerlerine asarak çeşitli oranlarda indirim yaptıklarını duyurdular. İl Başkanı Baloğlu ve İl Yönetim Kurulu üyeleri esnafları gezerek kampanyaya verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. 

BALOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR 

Baloğlu konuya ilişkin yaptığı açıklama da ‘Gün birlik olma günüdür. Ekonomimiz döviz kurunda yaşanan artış nedeniyle bir süre sıkıntı yaşasada Türk Lirası’nın değer kazanması ile birlikte toparlanma sürecine girmiştir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin başlattığı milli birlik ve dayanışma kampanyası kapsamında Kırıkkaleli esnaflarımızın indirim kararı almaları bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kampanyaya destek veren ve fiyatlarında indirime giden tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz.’ ifadelerini kullandı. 

İlginizi Çekebilir

BALOĞLU, ‘BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMALIYIZ’

İlginizi Çekebilir

BALOĞLU; ‘ÜRETKEN BELEDİYECİLİĞİN ÇALIŞKAN BAŞKANLARI’

Haber Yorumları

Yorum Yaz

33309

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647