• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

UÇA’DAN KADIN TARAFTARA ÇAĞRI; AĞRI MAÇI İÇİN YERİNİZ AYRILDI

Kadına şiddete karşı Kırıkkalespor’dan önemli bir farkındalık çalışması. Bu hafta sonu oynanacak Ağrıspor maçında protokol trübününün yarısı maça gelmek isteyen kadın taraftarlar için ayrıldı.


KADINA ŞİDDETE HAYIR

Son dönemlerde iyice artan kadına şiddete dikkat çekmek adına  Kırıkkalespor yönetiminden önemli bir adım geldi. Kulüp Başkanı Veli Uça, kadın taraftarları hafta sonu oynanacak Ağrıspor maçına davet etti. Uça yaptığı açıklamadı ‘Kıymetli Hanımefendiler; bulunduğunuz her alanı güzelleştiriyor, değer katıyorsunuz. Buna karşın toplumumuzun yarası haline gelen şiddetin mağduru oluyorsunuz. Kırıkkalespor olarak bütün şiddet unsurlarının karşısında olduğmuz gibi kadına şiddetinde şiddet ile karşısında duruyoruz.’

 

YÜZDE 50’Sİ AYRILDI 

‘Bu farkındalığımızı göstermek adına hafta sonu misafir edeceğimiz Ağrıspor maçına kulübümüzün davetlisisiniz. Protokol Tribünümüzün yüzde 50'si sizlere ayrılmıştır. Gelin şehrimizin takımını desteklerken, kadına şiddetin karşısında yer alalım. Gelin ki, Kırıkkale'nin en güzel değerini daha da değerlendirin... Gelin ki, Kırıkkale'nin en güzel renklerini daha da renklendirin.’ çağrısında bulundu.

İlginizi Çekebilir

KIRIKKALE-ANKARA SEFERLERİ DURDU; ‘HER GÜN CEZA YİYORUZ’

İlginizi Çekebilir

UÇA’DAN KADIN TARAFTARA ÇAĞRI; AĞRI MAÇI İÇİN YERİNİZ AYRILDI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

16872

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647