• Dolar
  33.052
 • Euro
  35.995
 • Ç.Altın
  4.179
 • Altın
  2.502
KIRIKKALE
27°
00:36

Yatsı'ya Kalan Süre

ARSLAN; ERDOĞAN’I YENİDEN CUMHURBAŞKANI SEÇELİM

27. Dönem Milletvekili Adayı Av. Mustafa Arslan’ın organize ettiği ilk defa oy kullanacak gençlerin katıldığı gençlik buluşmasında, AK Parti Milletvekili Adayı Emin Avundukluoğlu gençlerle bir araya geldi.


GENÇLİK GELECEĞİMİZDİR

Gençlerin AK Parti’ ye olan inancını ve güvenini görmekten fazlasıyla memnun olduğunu belirten Avundukluoğlu “AK Parti’ye olan inancı ve güvenini kaybetmeyen bizlere Türkiye yüzyılın yaşatacak olan gençlerimiz ile bir araya geldik. Her bir gencimizin sorunları ve önerilerini dinledik. Yapacağımız projeler hakkında konuşup fikir alışverişinde bulunduk. 14 Mayıs için sözleştik, Gençlerle buluşmak bizleri de çok heyecanlandırıyor. Gençlik geleceğimizdir.” İfadelerini kullandı.

İLK OYUM ERDOĞAN’A 

27. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Av. Mustafa Arslan ise şu ifadelerde bulundu; “Geleceğimizin mimarı olan gençlerdir. Biz şehrimizde ilk defa oy kullanacak gençlerin desteklerini istiyoruz.Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılını altın çağa dönüştürebilmek için gençlerimizin desteklerine ihtiyacımız var. Genç kardeşlerim ilk oyum Erdoğan’a diyerek 14 Mayıs’ta sandıkları kapatalım, reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ ı tekrar cumhurbaşkanı seçelim ki bu altın çağ olacak Türkiye yüzyılını hep beraber yaşayalım” 

İlginizi Çekebilir

ATATÜRK BULVARI’NDA CİNAYET

İlginizi Çekebilir

ORHAN AYDIN SAVAŞ GEYİK’E ROZET TAKTI

İlginizi Çekebilir

YIKILAN DÜNYALARINA HAYAT VEREN DOĞUM

Haber Yorumları

Yorum Yaz

34313

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647