• Dolar
  18.838
 • Euro
  20.328
 • Ç.Altın
  1.814
 • Altın
  1.128
KIRIKKALE
02:58

İmsak'a Kalan Süre

ÇAKMAKLI; KİRLİ PAZARLIKLAR İÇİNDE OLMADIK KİMSEYE SÖZ VERMEDİK

İYİ Parti İl Başkan adaylarından Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı, kongre öncesi teşkilat mensupları ile biraraya geldi. Çakmaklı güçlü, dinamik ve liyakatlı bir liste ile seçime gireceklerini kaydetti.


BAŞKANLIĞA TALİBİZ 

İl Başkanı Bülent Altınışık, Merkez İlçe Başkanı Arap Osman Baran, ie başkanları ve teşkilat yöneticileri ile EYPARK’da buluşan Çakmaklı, partililere seslendi. 24 Aralık’ta yapılacak olan il kongresinde başkanlığa aday olduğunu yineleyen Çakmaklı “Yeni güçlü dinamik ve liyakatlı listemiz ile il başkanlığına talibiz. Hedefimiz güçlü bir teşkilat yapısı ile partimizi ilimizde zirveye taşımaktır. Bizler buna inandık azmettik. Allah’ın izniyle başaracağız.” dedi. 

HER KESİMİ KUCAKLAYACAĞIZ 

“Kongrenin kaybedeni olmayacak kazanını iyi parti olacaktır.” diyen Çakmaklı “Her kesimi kucaklayan, istişare zeminine dayalı teşkilat esaslı bir yol izleyeceğiz. İl başkanlığı nasip olursa yapılacak genel ve yerel seçimlerde kiminle veya kimlerle kazanacaksak onlarla yürüyeceğiz. Şimdiye kadar kimseye herhangi bir yere adaylık sözü vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz. Şimdiye kadar kirli pazarlıklar içine girmedik girmeyeceğiz. Bizim hedefimiz dürüst adil ve ahlaklı bir siyaset.” ifadelerini kullandı. 

EMRİ MİLLETTEN ALIRIZ 

Çakmaklı “Genel başkanımızdan aldığımız güçle kimseden emir almadık almayacağız. Kimse biat etmedik etmeyeceğiz. Emri milletten alacağız biatıda sadece alemlerin Rabbi Allah’a yapacağız . İçinde bulunduğumuz sıkıntılı durumda  son çıkış iyi partidir. Bozuk giden bu düzene hep beraber dur diyeceğiz ve iyi partiyi iktidar yapacağız.” şeklinde konuştu. İl Başkanı Altınışık’da Çakmaklı ile birlikte 3 aday olduğunu belirterek hepsine başarılar diledi.

İlginizi Çekebilir

AK PARTİLİ BAŞKAN İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

İlginizi Çekebilir

BARAN MERKEZ İLÇEYE ADAY

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

86486

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647