• Dolar
  32.510
 • Euro
  34.975
 • Ç.Altın
  3.981
 • Altın
  2.435
KIRIKKALE
35°

GELECEĞE NEFES OLUP YARINLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

MHP Kırıkkale İl Başkanlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaklaşık 6 bin fidanı toprakla buluşturdu.


ATATÜRK, TÜRKEŞ VE BAHÇELİ ADINA FİDAN 

MHP yeşil bir Kırıkkale için önemli bir adım attı. Kurumlar İl Başkanlığı 11 Kasım Ağaçlandırma Günü’nde 6 bine yakın fidanı toprakla buluşturdu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adı verilen ağaçlandırma sahasına teşkilat mensupları aileleri ile gelerek güzel bir etkinliğe imza attılar. Mustafa Kemal Atatürk, Alparslan Türkeş ve Devlet Bahçeli adına da fidan dikiminin yapıldığı program, Kaletepe Çevre Yolu üzerinde Orman İşletme Müdürlüğü’nün tahsis ettiği  alanda gerçekleşti. 

YANGINLAR İÇİMİZİ YAKTI

İl Başkanı Erdal Baloğlu etkinlik öncesi yaptığı açıklama da ‘MHP Kırıkkale Teşkilatı olarak içinde bulunduğumuz yılda, ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen orman yangınlarından dolayı tüm vatandaşlarımızın derinden yaralandığını gözlemledik. İçimizi yakan orman yangınlarının olduğu günlerde yaptığımız açıklamada bir nebze olsun doğaya faydamız olsun diye her üye için bir fidan dikimi yapacağımızı beyan etmiştik.’

DEVAM EDECEĞİZ

‘11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin adını verdiğimiz ve Orman İşletme Müdürlüğünce tahsisi yapılan alana 6 bin fidan dikerek geleceğe nefes olmaya, yarınlarımıza sahip çıkmaya gayret gösterdik. Devlet Bahçeli Milli Ağaçlandırma sahasına her dikim döneminde fidan dikmeye devam edeceğiz. Küresel ısınma ve iklim değişikliği ile tüm dünyanın mücadele ettiği bir dönemde hatta bakanlıklar  seviyesinde projeler üretildiği bir dönemde bu sosyal etkinliğimizin milletimize hayırlı olmasını, toplumda farkındalık oluşturmasını temenni ediyorum.’ ifadelerini kullandı. 

İlginizi Çekebilir

244 TÜRK’ÜN HAYATINI KURTARAN KAHRAMANA SON VEDA

İlginizi Çekebilir

HAYATA SPORLA GÜLÜMSE

İlginizi Çekebilir

DEĞİŞİMİN GELİŞİMİN VE BAŞARININ ANAHTARI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

77594

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647