• Dolar
  32.514
 • Euro
  34.975
 • Ç.Altın
  3.981
 • Altın
  2.432
KIRIKKALE
35°

İMAMOĞLU'NDAN ÖNAL VE BOZDAĞ’A ÖVGÜ

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ve CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile biraraya geldiler. İmamoğlu her iki başkan için övgü dolu değelendirmelerde bulundu.


İSTANBULLULARA TANITTI

İmamoğlu'nu Kırıkkale'ye yapılacak çalışmalar için destek talebi ile ziyaret eden Önal ve Bozdağ, İmamoğlu tarafından sıcak bir sekilde karşılandı. Istanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Şişli'ye yapılan yatırımlar için düzenlenen törende Önal ve Bozdağ’ı İstanbullulara tanıtan İmamoglu, Kırıkkale ziyaretinde Önal ve Bozdağ arasında ki uyumu hatırlattı.

BAŞARILI OLACAKLAR 

İmamoğlu " Yıllar önce Anadolu'njn merkezinde kalbinde olan Kırıkkale'ye gittiğimde milletvekili ve il başkanı uyumunu gordum ve buradan çok başarılı günler çıkacak diye içimden geçirdim. Bu hissime seçimde yakalayan ve Kırıkkale Belediye Başkanı seçilen Ahmet Önal ve il başkanımız bizleri ziyaret ettiler. O zamnda uyum içindelerdi bugunde aynı. Şimdi yine aynı uyumla ruhlarında bedenlerinde hücrelerinde sadece Kırıkkale'nin ihtiyacı ne, onu nasıl çözeriz mücadelesi ile geldiler beni ziyaret ettiler. Elbette desteğimiz olacak onlara ama birşey söyleyim; başkanlarımız zaten başarılı olacak. Yolları açık olsun" dedi. 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96380

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647