• Dolar
  30.925
 • Euro
  33.480
 • Ç.Altın
  3.435
 • Altın
  2.019
KIRIKKALE
11°

PEKDOĞAN; MEVLAM HERKESİN KALBİNE GÖRE VERSİN

CHP’den Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Pekdoğan, Ahmet Önal’ın aday olmasının ardından yaptığı açıklamada “Mevlam herkesin kalbine göre versin” dedi.


ORTAK AKIL

Pekdoğan sosyal medyada yaptığı açıklamada şu değerlendirmede bulundu; “Malumlarınız üzerine 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olacak Mahalli İdareler Seçimlerinde Kırıkkale Belediye Başkan Adaylığı için 24 Kasın 2023 tarihinde Cumhuriyet Partisi Kırıkkale İl Başkanlığında Aday Adaylığı başvurusunda bulunmuştum. Amacım Kırıkkale’miz için ortak akılla hareket edip, her türlü hırs ve kibirden arınmış bir şekilde 2004 yılından bu tarafa eksik kalan hizmet kervanını devam ettirmekti.”

 

ŞÜKRANLARIMI BİLDİRİRİM

“Geldiğimiz noktada parti yönetimi tarafından bir başka isim adaylık için uygun görüldü. Mevla’m herkesin kalbine göre versin.  Aday adaylığı sürecinde desteklerini ve iyi dileklerini hiçbir zaman eksik etmeyen, aynı zamanda vefa bilen birbirinden kıymetli yol arkadaşlarıma, partili veya partisiz tüm dostlarıma şükranlarımı bildiririm.  İlerleyen günlerde yerel basınımız yoluyla ve sizlerle de inşallah hep beraber yüz yüze oturup dertleşip sık sık görüşeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

SAĞLIK BAKANLIĞI KIRIKKALE’YE 59 İŞÇİ ALACAK

İlginizi Çekebilir

SAVUNMA SANAYİDE KIRIKKALE’YE BİR YATIRIM DAHA GELİYOR

İlginizi Çekebilir

TEKBIYIKOĞLU’NDAN DELİCE BİR SEVGİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

49282

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647