• Dolar
  18.838
 • Euro
  20.328
 • Ç.Altın
  1.814
 • Altın
  1.128
KIRIKKALE
02:10

İmsak'a Kalan Süre

SAVAŞ GEYİK; BASIN ÇALIŞANLARI ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENİYOR

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.


40 SEKTÖRDE 66 ÜYEMİZ VAR 

Geyik, yönetimiyle birlikte Beyaz Saray’da düzenlenen programda, gazetecilerin gününü kutlayarak basın çalışanlarının çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyledi. Gazeteciliğin çok kıymetli bir meslek olduğunu aktaran Geyik, teknolojinin çok önemli olduğu bu günlerde basın çalışanlarına çok önemli görevler düştüğünü dile getirdi. Geyik, ASKON Kırıkkale Şubesi'nin çalışmaları hakkında da bilgi vererek, şu anda 40 sektörde 66 üyelerinin bulunduğunu 2 milyar 500 milyon lira ticaret hacmine ulaştıklarını kaydetti.

SAVUNMA SANAYİ ZİRVESİ YAPILACAK 

Kırıkkale’nin her alanda daha büyük yatırımlara ev sahipliği yapması amacıyla çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayan Geyik, bu kapsamda her ilin kendine göre zirve toplantıları yaptığını bu kapsamda da Kırıkkale’de ‘Savunma ve Sanayi’ zirvesi yapılacağını belirtti. Yaptıkları ve yapacakları çalışmaların ardından gazeteciliğin öneminden bahseden Geyik, “Gazetecilik, gerçekleşen olaylarla ilgili haber ve gelişmeleri kamuoyuna duyuran, bizlerin haber alma hakkını kullanmasında önemli bir rol üstlenen; doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri uhdesinde barındıran önemli bir meslektir” dedi.

İlginizi Çekebilir

VALİ TEKBIYIKOĞLU’NDAN ASKON ÜYESİ ARS POLİMER VE ERAL GIDAYA ZİYARET

İlginizi Çekebilir

ASKON KIRIKKALE TİCARET KAPISINI AFRİKA’YA AÇTI

İlginizi Çekebilir

ATAŞ; ASKON KIRIKKALE’NİN GAYRETLİ ÇALIŞMALARINI TAKİP EDİYORUZ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

27695

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647