• Dolar
  30.926
 • Euro
  33.476
 • Ç.Altın
  3.435
 • Altın
  2.019
KIRIKKALE
11°

YILMAZER; KIRIKKALE’NİN VİZYON PROJELERE İHTİYACI VAR

Mehmet Yılmazer, AK Parti’den Kırıkkale Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Yılmazer, Kırıkkale’nin vizyon projelere ihtiyacı olduğuna dikkat çekti.


İLK İCRAATI KARDEŞ ŞEHİR 

Eski milletvekillerinden merhum Murat Yılmazer’in oğlu Avukat Mehmet Yılmazer ‘Ata toprağım baba emanetin Kırıkkale’ sloganı ile belediye başkanlığına adaylığını açıkladı. Carmine Otel’de düzenlediği basın toplantısında hem adaylığını açıkladı hemde projeleri hakkında bilgi verdi. Göreve seçilmesi durumunda ilk yapacağı icraatın Kırıkkale’yi Gazze ve Kudüs’le kardeş şehir ilan etmek olacağını belirten Yılmazer, sonrasında da projeleri bir bir hayata geçireceğini kaydetti. 

TAKDİRE ŞAYAN

Kırıkkale’nin AK Parti belediyeciliğinde ivme kazandığını söyleyen Yılmazer, Mehmet Saygılı’nın lobi faaliyetleri de katkısı olduğunu, Roketsan ve jandarma lojistik üssünün Kırıkkale’ye gelmesinde ki çabasının takdire şayan olduğunu dile getirdi. 1999 seçimlerinde babası Murat Yılmazer’in elinden kazandığı belediye başkanlığının alındığını iddia eden Yılmazer 25 yıl sonra evladı olarak belediye başkanlığına talip olmasının manidar olduğunu kaydetti. 

PROJELERİ

Yılmazer Kırıkkale’nin 2.yüzyılda vizyon projelere ihtiyacı olduğunu söyleyerek projelerini şu başlıklar altında açıkladı; 1 milyon ağaç, Altınkale Film Festivali, bakımevleri, belediye evleri, emeklilik kooperatifi, kadın kooperatifi, GES, kültür merkezleri, raybüs, uluslararası silah fuarı, gençlik projeleri, 4 bölgede yüzme havuzu, altyapı çalışmaları. 

İlginizi Çekebilir

AK PARTİ’NİN SON ANKETİNDE 4 İSİM

İlginizi Çekebilir

VAGONLARIN ÜZERİNE ÇIKAN ÇOCUK YÜKSEK GERİLİM HATTINA KAPILDI

İlginizi Çekebilir

MİLLİ PARK GİBİ MİLLET BAHÇESİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

59316

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647