• Dolar
  18.838
 • Euro
  20.328
 • Ç.Altın
  1.814
 • Altın
  1.128
KIRIKKALE
06:38

Öğleye kalan Süre

ALTINIŞIK VEDA ETTİ

İYİ Parti İl Başkanı Bülent Altınışık bir veda mesajı paylaştı. Altınışık yarın yapılacak kongrede cesurlar bayrağını yeni seçilecek il başkanına bırakacağını belirtti.


KONGRE ÖNCESİ SON MESAJ 

4 buçuk yıl İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanılığı görevini yürüten Altınışık veda etti. Yarın gerçekleşecek olan 3.olağan kongrede milletvekili aday adayı olduğu için il başkanlığına aday olmayan Altınışık, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı. Altınışık mesajında şu ifadelere yer verdi; “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde İyi Parti Kırıkkale İl Başkanlığı olarak 8 ilçe 2 belde teşkilatımızla birlikte ülkemize, İlimize ve partimize büyük bir özveri ve inanç ile hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz. Türkiye genelinde Partimizin illere göre üye sayı sıralamasında 4 ncü olarak büyük bir başarı elde ettik. İlimizde üye sayımızı 300’lerden 5000’lere çıkardık.”

KONGRELERİMİZİ TAMAMLADIK

“Kırıkkale’de 185 köyü ilçeler dahil tüm mahallelerimizi tekrar tekrar ziyaret ederek, her vatandaşımıza Genel Başkanımızın selamını ilettik. Sahada basmadık kaldırım taşı bırakmadık. Vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm arayışları içerisinde olduk. Vatandaşlarımızın mutlu veya acılı günlerinde hep yanında olduk. Daima gündemi tayin eden bir siyaset anlayışını kendimize şiar edindik. Her an seçim olacakmış gibi tüm hazırlıklarımızı sürdürdük ve  tamamladık

Genel Merkezimizin teşkilatlarımızda kongre kararı almasından sonra, Kırıkkale’mizde ilçe kongrelerimizi bir demokrasi şöleni içinde bir düğün havası içersinde gerçekleştirdik ve ilçe kongrelerimizi tamamladık.”

YUKARI TAŞINACAK 

“Yaptığımız ilçe kongrelerimizde güven tazeleyen veya yeni seçilen başkanlarımızın ve yönetim kurullarının partimizi bulunduğu noktalardan çok daha yukarı taşıyacağına olan inancım tamdır.

Başarının yalnızca birlik olursak mümkün olacağına olan inançla bugüne kadar partimize, birliğimize ve beraberliğimize hizmet eden bütün dava arkadaşlarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum..

Bu günden sonra, cesurlar bayrağını devralan kardeşlerimizin heyecan ve enerjisi, bayrağı devreden kardeşlerimizin tecrübe desteğiyle partimizi hep birlikte iktidara taşıyacağız. Sevgili Kırıkkale’liler demokrasi şölenimiz 24 Aralık 2022 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz İl Kongremiz ile devam edecektir.”

GÖREVİ DEVREDİYORUM

“Kongrede aday olmayacağımı ve 4,5 yılı aşkın bir süredir, Kırıkkale İl Başkanı olarak devam ettiğim görevimi, seçilecek yeni Başkanımıza devredeceğimi beyan etmek isterim. Bugüne kadar onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinde, Partim ve Kırıkkale’miz için en iyisini yapmaya çalıştım.   İl Başkanlığım süresince şahsımdan ve teşkilatlarımızdan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Genel Başkanımız sayın Meral Akşener olmak üzere tüm teşkilatlarımızın bütün mensuplarına sonsuz  şükranlarımı sunuyorum. Bugünden sonra Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ve Partimin emrinde olacağımı, Genel Başkanımın vereceği her vazifeyi ilk günkü heyecanla yerine getireceğimi  açıkça belirtmek istiyorum. Liderimizin söylediği gibi, medeniyet yolunda taşları cesurca döşemeye devam edeceğiz. Bu görüş, düşünce ve temenniler içinde güneşli yarınlar için gönül gönüle mücadele verdiğim bütün yol ve dava arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

İlginizi Çekebilir

AKŞENER’DEN KILIÇ’A; AİLEMİZE HOŞGELDİN

İlginizi Çekebilir

KILIÇ İYİ PARTİ’DE

İlginizi Çekebilir

GENEL BAŞKANI KADIN OLAN CESUR BİR HAREKETİN MENSUPLARIYIZ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

42057

Hakkımızda

#

İletişim

Kirikkalekusu.com

info@kirikkalekusu.com

2147483647

2147483647